250+

Tamamlanmış Hizmet

25+

Profesyonel Çalışan

400+

Memnun Müşteri

3+

Sektör Tecrübesi

HAKKIMIZDA

Temizlikte Oxijen Garantisi!

      xijen Temizlik Hizmetleri, inşaat sonrası ve ticari temizlik için en iyi çözümleri sunmanın yanı sıra konut temizliğinde de en iyi hizmetleri sunmayı taahhüt eden profesyoneller ve uzmanlardan oluşan bir ekiptir. Kapsamlı temizlik ve hijyen çözümleri sunuyoruz ve en son teknolojileri kullanarak müşterilerimize her zaman sınıfının en iyisi müşteri deneyimini yaşatmaya çalışıyoruz. İstanbul'da hijyen hizmetleri alanındaki mükemmelliğimizin sırrı detaylara olan tutkumuzda gizlidir. Bu anlamda müşterilerimiz için en iyi temizlik ve hijyen çözümlerini sunmaktan gurur duyuyoruz ve çalışmalarımızın yaklaşık %100'ünün ya tekrarlanan iş ya da memnun müşterilerimizden gelen referanslar olduğu gerçeğini önemsiyoruz.

o

VİZYON           

    üşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini sürekli karşılamayı veya daha fazlasını sağlamayı amaç edinirken, daima en yüksek kalitede hizmetleri değer fiyatlandırmasıyla sağlayacaktır. Bu nedenle, vizyonumuz her konut veya ticari müşterinin hizmetimizi almasının ardından bu hizmetten ne derece memnun kaldıklarını bilmektir. Bu bağlamda müşterilerimiz, her bir şirket temsilcisinin samimi hizmet etme arzusunu duyacaklardır ve onlarla çalışan şirket temsilcisinin kapsamlı açıklamalarına dayanarak aldıkları hizmetlerin net bir şekilde anlaşıldığını ifade etmelerinin yanı sıra fiyat yapımızın adil piyasa maliyet stratejileri ve araştırmalarına dayandığını anlayacaklardır. Ayrıca, eğer varsa, endişelerinin adil ve karşılıklı olarak kabul edildiğinden, ele alındığından ve çözüldüğünden emin olacaklardır. Son olarak, müşteriler bizi ailelerine, arkadaşlarına veya meslektaşlarına güvenle tavsiye etmekten çekinmeyeceklerdir.

M

MİSYON         

   etaylara olan tutkumuz ve dikkatimiz ile kapsamlı temizlik çözümleri sunmanın yanı sıra en son teknolojileri kullanarak müşterilerimize her zaman sınıfının en iyisi müşteri deneyimini yaşatmak.

D

 
Oxijen Temizlik Çözümleri Dezenfeksiyon