SSS

Tüm ayrıntılıyarıyla çalışma prensibimiz.

SIKLIKLA SORULAN SORULAR

Oxijen Temizlik Çözümlerine neden güveneyim?


Oxijen Temizlik Çözümleri olarak temizlik ve hijyen sektöründe ulusal ve uluslararası standartları takip ediyor ve uyguluyoruz. Müşterilerimizin sağlığını önemsiyoruz ve bu anlamda kaliteli ve güvenilir temizlik çözümleri sunmayı ilke ediniyoruz. Ekiplerimiz düzenli olarak denetlenen sigortalı, lisanslı ve üniformalı profesyonel temizlik çalışanlarından meydana gelmektedir. Profesyonel temizlik çözümlerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için her zaman bizlere ulaşabilirsiniz.
Oxijen Temizlik Çözümleri'nin diğer temizlik şirketlerinden farkı nedir?


Oxijen Temizlik Çözümleri olarak sadece temizlik alanında alışılagelmiş hizmet vermekle kalmıyor aynı zamanda hijyen ve sağlık standartlarına uygun olacak komple temizlik çözümleri sunuyoruz. İşimiz sizler için sorun teşkil edecek kirlilik ve hastalık yapıcı etkenler ile ilgili tüm sorunlarınıza çözümler getirmektir. Alanında uzman çalışanlarımızla beraber siz değerli müşterilerimizin güveninizi kazanmamızın ve korumamızın gerekliliğini ve bireyselliğinize saygı gösterirken en etkili ve verimli bir şekilde sorunlarınızı çözmemiz gerektiğini biliyoruz. Buna inanıyoruz ve buna göre hareket ediyoruz.
Oxijen Temizlik Çözümleri ekipleri randevu saatlerine tam uyum sağlıyor mu?


Ekiplerimiz randevu saatlerine tam dakikliği garanti edemez çünkü her mesken ya da işyeri önceden belirlenmiş bir süreyi değil, hak ettiği hizmeti dikkat ve özen ile alır. Yine de müşterilerimizin istek ve arzularına olabildiğince uyum sağlamaya çalışacağımızın sözünü veriyoruz.
Hizmet fiyatlarınız nedir?


Fiyatlandırmamız tamamen kişiselleştirilmiştir. Tecrübelerimiz, her mesken ya da işyerinin orada yaşayan ya da çalışan insanlar kadar eşsiz olduğunu bize gösterdi. Bu yüzden size bir fiyat teklif etmeden önce sizinle görüşmeyi seviyoruz. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Uzun süreli hizmet için anlaşma yaparsak aynı kişi/kişiler mi hizmet vermeye gelecek?


Genellikle sizlere ilk hizmeti veren ekip üyelerinin anlaşma periodu süresince devamlılığını sağlamaya çalışıyoruz. Lakin ekiplerde herhangi bir değişiklik durumu söz konusu olacak olursa ofis personelimiz, bu değişiklik ile ilgili sizinle önceden irtibata geçer ve eğer bu durum sizin için de uygunsa buna göre planlama yapar; değilse sevdiğiniz ekibin tekrar gelebilmesi adına planlanan günü değiştirmeye çalışır.
Kendi malzeme ve ekipmanlarınızı mı getiriyorsunuz?


Tüm temizlik araç ve gereçleri tarafımızca temin edilmektedir.
Sizinle iş ilişkimiz nasıl ilerleyecek?


Mesken hizmetleri için sözleşme kullanmıyoruz, açık iletişime ve hizmetlerimizi değerlendirmenize güveniyoruz. İşyerleri için bunu duruma göre yapıyoruz.

FATURALANDIRMA& FİYATLANDIRMA

Faturalandırma

Vermiş olduğumuz bütün hizmetlerin karşılığı olarak Vergi Usul Kanunu gereğince gerek tüzel gerekse gerçek kişiler adına fatura düzenlenmektedir.

İptal Politikası

Müşterimiz planlanan bir temizlik randevusunu iptal etmesi gerektiğinde, kırk sekiz (48) saat öncesinden Oxijen Temizlik Çözümleri Ticaret Limited Şirketi'ni bilgilendirmesi gerekmektedir. Bildirim e-posta, SMS (metin) veya telefonla verilebilir. Söz konusu müşteri eğer bildirimi kırk sekiz (48) saat öncesinden yapmayı unutursa bir (1) defalığa mahsus olarak müşteriye herhangi bir cezai ücret uygulanmaz. Lakin müşteri bir (1) den fazla kez kırk sekiz (48) saat öncesinden bildirim kuralına uymazsa, iptal edilen temizlik için hizmet fiyatının %50'si ve daha sonrasında benzer durumun tekrarlanması halinde hizmet ücretinin % 100'ünü ödemek zorundadır.  Oxijen Temizlik Çözümleri Ticaret Limited Şirketi'nin önceden onayı alınmadan arka arkaya üç (3) ten fazla temizlik veya toplamda yedi (7) den fazla zaman planlı temizlemenin iptal edilmesi, önemli bir ihlal olarak kabul edilir ve bu durum Oxijen Temizlik Çözümleri Ticaret Limited Şirketi'nin sözleşmeyi ya da anlaşmayı tek taraflı olarak fesh etmesine ve/veya yeni fiyatlandırma anlaşması yapmasına ya da yasal yollara başvurmasına olanak sağlar. 

 

Oxijen Temizlik Çözümleri Ticaret Limited Şirketi programlanmış bir temizlik randevusunu iptal etmek durumundaysa, müşteriye 24 saat önceden bildirim yapmalıdır. Oxijen Temizlik Çözümleri Ticaret Limited Şirketi 24 saat öncesinde herhangi bir bildirimde bulunmazsa, ücretsiz bir temizlik hizmeti sağlayacaktır.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti en önemli hedefimizdir ve bu nedenle çalışanlarımız tüm temizlik ve hijyen hizmetlerini bu bilinç çerçevesinde %100 Memnuniyet Garantisi ile desteklemektedir.  Vermiş olduğumuz hizmetten herhangi bir şekilde memnun kalmadıysanız, bizleri 24 saat içinde aramanız durumunda hizmetimizi ücretsiz olarak tekrarlayacağız. Garantimiz, müşterilerimize olan bağlılığımızın bir parçasıdır.

 
Oxijen Temizlik Çözümleri Dezenfeksiyon