SSS

Tüm ayrıntılıyarıyla çalışma prensibimiz.

FATURALANDIRMA& FİYATLANDIRMA

Faturalandırma

Vermiş olduğumuz bütün hizmetlerin karşılığı olarak Vergi Usul Kanunu gereğince gerek tüzel gerekse gerçek kişiler adına fatura düzenlenmektedir.

İptal Politikası

Müşterimiz planlanan bir temizlik randevusunu iptal etmesi gerektiğinde, kırk sekiz (48) saat öncesinden Oxijen Temizlik Çözümleri Ticaret Limited Şirketi'ni bilgilendirmesi gerekmektedir. Bildirim e-posta, SMS (metin) veya telefonla verilebilir. Söz konusu müşteri eğer bildirimi kırk sekiz (48) saat öncesinden yapmayı unutursa bir (1) defalığa mahsus olarak müşteriye herhangi bir cezai ücret uygulanmaz. Lakin müşteri bir (1) den fazla kez kırk sekiz (48) saat öncesinden bildirim kuralına uymazsa, iptal edilen temizlik için hizmet fiyatının %50'si ve daha sonrasında benzer durumun tekrarlanması halinde hizmet ücretinin % 100'ünü ödemek zorundadır.  Oxijen Temizlik Çözümleri Ticaret Limited Şirketi'nin önceden onayı alınmadan arka arkaya üç (3) ten fazla temizlik veya toplamda yedi (7) den fazla zaman planlı temizlemenin iptal edilmesi, önemli bir ihlal olarak kabul edilir ve bu durum Oxijen Temizlik Çözümleri Ticaret Limited Şirketi'nin sözleşmeyi ya da anlaşmayı tek taraflı olarak fesh etmesine ve/veya yeni fiyatlandırma anlaşması yapmasına ya da yasal yollara başvurmasına olanak sağlar. 

 

Oxijen Temizlik Çözümleri Ticaret Limited Şirketi programlanmış bir temizlik randevusunu iptal etmek durumundaysa, müşteriye 24 saat önceden bildirim yapmalıdır. Oxijen Temizlik Çözümleri Ticaret Limited Şirketi 24 saat öncesinde herhangi bir bildirimde bulunmazsa, ücretsiz bir temizlik hizmeti sağlayacaktır.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti en önemli hedefimizdir ve bu nedenle çalışanlarımız tüm temizlik ve hijyen hizmetlerini bu bilinç çerçevesinde %100 Memnuniyet Garantisi ile desteklemektedir.  Vermiş olduğumuz hizmetten herhangi bir şekilde memnun kalmadıysanız, bizleri 24 saat içinde aramanız durumunda hizmetimizi ücretsiz olarak tekrarlayacağız. Garantimiz, müşterilerimize olan bağlılığımızın bir parçasıdır.

 
Oxijen Temizlik Çözümleri Dezenfeksiyon